Dřevěné plotové zástěny

Dřevěné plotové rohože

Plotové rohože nabízí široké využití na zahradě, v zahradnictví, ochrana před sněhovými jazyky, stínění terasy, stínění pergoly, oplocení,  ochrana stromků atd.

Materiál: dřevěné smrkové lamely, pozinkovaný drát. Povrchová úprava lamel: přírodní (bez povrchové úpravy), inpregnována, lakováno v jakékoliv barvě. Dřevěné plotové rohože jsou použitím podobné jako rákosové rohože, nebo rohože ze štípaného bambusu.

Hlavní výhody dřevěných rohoží jsou: mnoho variant rozměrů a barev, moderní vzhled, přírodní materiál, jednoduchá instalace

Základní provedení dřevěné rohože jsou smrkové lišty splétané pozinkovaným drátem. Konce lišt v základním provedení jsou rovné, nebo lze udělat zkosení. Lišty na přání zákazníka můžeme impregnovat proti hnilobě a houbám, nebo opatřit lazurou v jakémkoliv odstínu.

Dřevěné lišty v základním provedení bez povrchové úpravy časem ztrácí světlou barvu a začnou šednout, jedná se o přirozený jev dřeva. Lišty bez povrchové úpravy jsou vhodné např. jako ochrana stromků, kde jsou šetrné k přírodě. Lišty opatřené lazurou jsou vhodné jako estetický a praktický prvek do zahrad, teras, kde se můžou barevně sladit s exteriérem.Použití: plotové zástěny, stínění teras, plotová zástěna pro ochrana soukromí, ochrana před sněhem, krycí prvek nevzhledných předmětů, zahradní zástěna...

Dřevěné oplecení z plotové rohože

Dřevěné lamely: tloušťka lamel 6mm, šířka lamely 28-30mm, mezera 30-35mm

Cena  180kč/m2

Zahradní zástěna z plotové rohože

Dřevěné lamely: tloušťka lamel 6mm, šířka lamely 28-30mm, mezera v libovolném provedení 5, 10, 15mm

Cena od 180kč/m2

Zahradní plůtek z plotové rohože

Dřevěné lamely: tloušťka lamel 6mm, šířka lamely 30mm, mezera  35mm

Ochrana stromků proti okusu zvěří

Dřevěné lamely: tloušťka lamel 6mm, šířka lamely 30mm, mezera 15mm, rozměr 100x60 cm

Cena  80kč/ks

 Plotové výplně Brno  Tel. 728 054 876,   mirafa@email.cz
Všechna práva vyhrazena 2018
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!